OKUL ÖNCESİ EĞİTİMBu kategoride TOPLAM 6 Yazı bulunmaktadır.

OKUL ÖNCESİ EĞİTİM Kategorisindeki Sayfalar

Okul Öncesi Eğitim Nedir?

Okul öncesi eğitim hizmetlerinin; %90´ı Millî Eğitim Bakanlığınca, %10´u SHÇEK ve 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu´nun 191. maddesine göre açılan kurum ve kuruluşlarca verilmektedir.... Devamını Okuyun!

Okul Öncesi Eğitim Şart

Şehrin yetersiz imkânları, sosyo-ekonomik açıdan zayıf ve kültürel birikimi zayıf anneler bir de çalışmaya başlayınca çocuklarına hiçbir şey veremiyorlar. İşte burada, okul öncesi eğitim hizmetinin ya... Devamını Okuyun!

Türkiye´de Okul Öncesi Eğitim

Türkiye´de ki okul öncesi eğitimin gelişmesini imparatorluk dönemindeki okul öncesi eğitim ve Cumhuriyet ten günümüze kadar olan okul öncesi eğitimi diye adlandırabilir.... Devamını Okuyun!

Dünya´da Okul Öncesi Eğitim

Okul öncesi ilgili bilgilerin ilk olarak Eski Yunan da ortaya çıktığı bilinmektir.16-17 yy.da düşünürler bu dönemle ilgilenmeye başlamışlardır. Çocuk gelişimi konusunda ilk olarak çalışanlar ve okul ö... Devamını Okuyun!
1 2

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En Çok Okunan Yazılar

Türkiye´de Okul Öncesi Eğitim

Türkiye´de Okul Öncesi Eğitim

Türkiye´de ki okul öncesi eğitimin gelişmesini imparatorluk dönemindeki okul öncesi eğitim ve Cumhuriyet ten günümüze kadar olan okul öncesi eğitimi d... » Devamını Okuyun!
Dünya´da Okul Öncesi Eğitim

Dünya´da Okul Öncesi Eğitim

Okul öncesi ilgili bilgilerin ilk olarak Eski Yunan da ortaya çıktığı bilinmektir.16-17 yy.da düşünürler bu dönemle ilgilenmeye başlamışlardır. Çocuk ... » Devamını Okuyun!
Okul Öncesi Eğitim Nedir?

Okul Öncesi Eğitim Nedir?

Okul öncesi eğitim hizmetlerinin; %90´ı Millî Eğitim Bakanlığınca, %10´u SHÇEK ve 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu´nun 191. maddesine göre açılan ku... » Devamını Okuyun!
Okul Öncesi Döneme Hazırlık

Okul Öncesi Döneme Hazırlık

Gerçekte çocuğun ruh sağlığı, kazanılacak bir-iki ay veya yıldan daha önemlidir.... » Devamını Okuyun!
Okul Öncesi Eğitim Şart

Okul Öncesi Eğitim Şart

Şehrin yetersiz imkânları, sosyo-ekonomik açıdan zayıf ve kültürel birikimi zayıf anneler bir de çalışmaya başlayınca çocuklarına hiçbir şey veremiyor... » Devamını Okuyun!
GelisimUzmani.Com web sitesi;
Gelisimuzmani.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine baslanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir.

Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

İlgili Linkler;
» Site Kullanım Koşulları » Gizlilik Politikası » Üyelik Sözleşmesi