ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ ÇÖZÜMLERİÇocuklar cümle ya da fikrin ortasından başlayabilirler ya da bir cümlenin ortasında durabilirler. Bazı durumlarda toplama, çarpma yapabilirler; ama çıkartma ya da bölme yapamazlar. Kimi zamanda matematiği yalnızca zihinden yapabilirler, ama yazamazlar. Kelimeleri yüksek sesle okurken harfleri ve heceleri atlayabilirler ya da ekleyebilirler. Bu kategoride TOPLAM 4 Yazı bulunmaktadır.

ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ ÇÖZÜMLERİ Kategorisindeki Sayfalar

Vizyon Terapi

Ankara Üniversitesi Az Görme Rehabilitasyon Birimi Başkanı Prof.Dr.Aysun İDİL´in koordinatörlüğünde...... Devamını Okuyun!

Disleksi Özel Öğrenme Güçlüğü

Disleksi dinleme, konuşma, okuma, yazma, akıl yürütme ile matematik yeteneklerinin kazanılmasında ve kullanılmasında önemli güçlüklerle kendini gösteren bir öğrenme bozukluğudur.... Devamını Okuyun!

Disleksi Ilköğretim Belirtileri

Disleksi tanısı sıklıkla ilköğretim birinci sınıf ikinci döneminde konmaktadır. ... Devamını Okuyun!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En Çok Okunan Yazılar

Disleksi 0-6Yaş Belirtileri

Disleksi 0-6Yaş Belirtileri

http://disleksidernegi.org ... » Devamını Okuyun!
 Disleksi Özel Öğrenme Güçlüğü

Disleksi Özel Öğrenme Güçlüğü

Disleksi dinleme, konuşma, okuma, yazma, akıl yürütme ile matematik yeteneklerinin kazanılmasında ve kullanılmasında önemli güçlüklerle kendini göster... » Devamını Okuyun!
Vizyon Terapi

Vizyon Terapi

Ankara Üniversitesi Az Görme Rehabilitasyon Birimi Başkanı Prof.Dr.Aysun İDİL´in koordinatörlüğünde...... » Devamını Okuyun!
Disleksi Ilköğretim Belirtileri

Disleksi Ilköğretim Belirtileri

Disleksi tanısı sıklıkla ilköğretim birinci sınıf ikinci döneminde konmaktadır. ... » Devamını Okuyun!
GelisimUzmani.Com web sitesi;
Gelisimuzmani.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine baslanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir.

Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

İlgili Linkler;
» Site Kullanım Koşulları » Gizlilik Politikası » Üyelik Sözleşmesi