SPORBu kategoride TOPLAM 10 Yaz bulunmaktadr.

SPOR Kategorisindeki Sayfalar

Okçuluk

Okçuluk. Kökeni insanoğlunun avcılık günlerine dayanan, oku bir yay aracılığıyla hedefe göndermeyi amaçlayan spor dalı. Okçuluk ilk kez 1904 Yaz Olimpiyatları´nda olimpik programa alı... Devamn Okuyun!

Kick Boks

Kick Boks ,yumruk,tekme, diz ve sınırlı clinch uygulamalarının biraraya getirilmesiyle oluşturulmuş eklektik bir dövüş sporudur. Egzersiz sistemi olarak uygulanabildiği gibi tam temaslı bi... Devamn Okuyun!

Buz Pateni

BÖLÜMLERİ Sürat pateni Artistik paten Buz DansıBuz hokeyi Curling http://www.buzpateni.org.tr/ http://itubuz.itu.edu.tr... Devamn Okuyun!

Binicilik

Ata biniş ve çalıştırma kurallarını içine alan bir eğitim sporu. insanla at arasındaki yakınlık binlerce yıl önce başlamıştır. Bu yakınlık, bir sanat halini almış, günümüzde t... Devamn Okuyun!

Bowling

Bowling temelde basit bir oyundur.Top hat üzerinde yuvarlanır ve lobutlara çarparak devirir. Oyunun kolaylığı, milyonlarca insan tarafından binlerce yıldır oynanmasının ve populer kalmasın... Devamn Okuyun!
1 2

Bunlar da lginizi Çekebilir

En ok Okunan Yazlar

Okçuluk

Okçuluk

Okçuluk. Kökeni insanoğlunun avcılık günlerine dayanan, oku bir yay aracılığıyla hedefe göndermeyi amaçlayan spor dalı. Okçuluk ilk kez ... » Devamn Okuyun!
Uzakdoğu Sporları

Uzakdoğu Sporları

Birçok sporun kökeni dövüşe dayanır, ama Çin´de ve Japonya´da dövüş sporları çok uzun bir za*man dilimi içinde gelişerek manevi, hatta... » Devamn Okuyun!
Binicilik

Binicilik

Ata biniş ve çalıştırma kurallarını içine alan bir eğitim sporu. insanla at arasındaki yakınlık binlerce yıl önce başlamıştır. Bu ya... » Devamn Okuyun!
Buz Pateni

Buz Pateni

BÖLÜMLERİ Sürat pateni Artistik paten Buz DansıBuz hokeyi Curling http://www.buzpateni.org.tr/ http://itubuz.itu.edu.tr... » Devamn Okuyun!
Cimnastik

Cimnastik

Cimnastik çocuğa fiziksel güç, kuvvet, koordinasyon, zorluklara direnme ve öz güven yanında, asıl rekabet ortamına ve gerçek hayata en kısa... » Devamn Okuyun!
Dağcılık

Dağcılık

Dağcılık, dağlarda yürüyüş ve kamp kurmanın yanı sıra tırmanma sporunu da kapsayan bir doğa sporudur. http://www.tdf.org.tr/... » Devamn Okuyun!
Golf

Golf

GolfTesisleri.com Türkiye Golf Tesisleri ve Golf Külüpleri Rehberi Golf, doğada özel olarak yapılmış bir sahada golf sopaları ve küçük ... » Devamn Okuyun!
Kick Boks

Kick Boks

Kick Boks ,yumruk,tekme, diz ve sınırlı clinch uygulamalarının biraraya getirilmesiyle oluşturulmuş eklektik bir dövüş sporudur. Egzersiz si... » Devamn Okuyun!
GelisimUzmani.Com web sitesi;
Gelisimuzmani.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine baslanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir.

Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

lgili Linkler;
Site Kullanm Koullar Gizlilik Politikas yelik Szlemesi