SPORBu kategoride TOPLAM 10 Yazı bulunmaktadır.

SPOR Kategorisindeki Sayfalar

Okçuluk

Okçuluk. Kökeni insanoğlunun avcılık günlerine dayanan, oku bir yay aracılığıyla hedefe göndermeyi amaçlayan spor dalı. Okçuluk ilk kez 1904 Yaz Olimpiyatları´nda olimpik programa alınmış, 1972´den be... Devamını Okuyun!

Kick Boks

Kick Boks ,yumruk,tekme, diz ve sınırlı clinch uygulamalarının biraraya getirilmesiyle oluşturulmuş eklektik bir dövüş sporudur. Egzersiz sistemi olarak uygulanabildiği gibi tam temaslı bir mücadele s... Devamını Okuyun!

Buz Pateni

BÖLÜMLERİ Sürat pateni Artistik paten Buz DansıBuz hokeyi Curling http://www.buzpateni.org.tr/ http://itubuz.itu.edu.tr... Devamını Okuyun!

Binicilik

Ata biniş ve çalıştırma kurallarını içine alan bir eğitim sporu. insanla at arasındaki yakınlık binlerce yıl önce başlamıştır. Bu yakınlık, bir sanat halini almış, günümüzde teknikleşen zamanımız insa... Devamını Okuyun!

Bowling

Bowling temelde basit bir oyundur.Top hat üzerinde yuvarlanır ve lobutlara çarparak devirir. Oyunun kolaylığı, milyonlarca insan tarafından binlerce yıldır oynanmasının ve populer kalmasının en önemli... Devamını Okuyun!
1 2

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En Çok Okunan Yazılar

Okçuluk

Okçuluk

Okçuluk. Kökeni insanoğlunun avcılık günlerine dayanan, oku bir yay aracılığıyla hedefe göndermeyi amaçlayan spor dalı. Okçuluk ilk kez 1904 Yaz Olimp... » Devamını Okuyun!
Uzakdoğu Sporları

Uzakdoğu Sporları

Birçok sporun kökeni dövüşe dayanır, ama Çin´de ve Japonya´da dövüş sporları çok uzun bir za*man dilimi içinde gelişerek manevi, hatta dinsel bir boyu... » Devamını Okuyun!
Binicilik

Binicilik

Ata biniş ve çalıştırma kurallarını içine alan bir eğitim sporu. insanla at arasındaki yakınlık binlerce yıl önce başlamıştır. Bu yakınlık, bir sanat ... » Devamını Okuyun!
Buz Pateni

Buz Pateni

BÖLÜMLERİ Sürat pateni Artistik paten Buz DansıBuz hokeyi Curling http://www.buzpateni.org.tr/ http://itubuz.itu.edu.tr... » Devamını Okuyun!
Cimnastik

Cimnastik

Cimnastik çocuğa fiziksel güç, kuvvet, koordinasyon, zorluklara direnme ve öz güven yanında, asıl rekabet ortamına ve gerçek hayata en kısa yoldan uyu... » Devamını Okuyun!
Dağcılık

Dağcılık

Dağcılık, dağlarda yürüyüş ve kamp kurmanın yanı sıra tırmanma sporunu da kapsayan bir doğa sporudur. http://www.tdf.org.tr/... » Devamını Okuyun!
Golf

Golf

GolfTesisleri.com Türkiye Golf Tesisleri ve Golf Külüpleri Rehberi Golf, doğada özel olarak yapılmış bir sahada golf sopaları ve küçük sert bir top... » Devamını Okuyun!
Kick Boks

Kick Boks

Kick Boks ,yumruk,tekme, diz ve sınırlı clinch uygulamalarının biraraya getirilmesiyle oluşturulmuş eklektik bir dövüş sporudur. Egzersiz sistemi olar... » Devamını Okuyun!
GelisimUzmani.Com web sitesi;
Gelisimuzmani.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine baslanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir.

Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

İlgili Linkler;
» Site Kullanım Koşulları » Gizlilik Politikası » Üyelik Sözleşmesi