EĞİTİMEğitim, bireyin doğumundan ölümüne süregelen bir olgu olduğundan ve politik, sosyal, kültürel ve bireysel boyutları aynı anda içinde bulundurduğundan, tanımının yapılması zor olan bir kavramdır. Bu kategoride TOPLAM 5 Yazı bulunmaktadır.

EĞİTİM Kategorisindeki Sayfalar

Bale Müzik ve Dans Kursları

Bale; dans, mimik, müzik ve dekor sanatlarının ileri standartta birleştirilerek kullanan bir tiyatro gösterisi olarak tanımlanabilir. Asıl eleman olarak kullanılan dans aslında İtalyanca dans anlamına... Devamını Okuyun!

Dans

DANS, en eski sanatlardan biridir. İlk insanlar isteklerini içgüdüsel bazı ritmik hareketlerle anlatırlardı. Aslında, dansın insanlığın yeryüzünde varoluşundan bile eski olduğu söylenebilir; bazı kuşl... Devamını Okuyun!

Bilim ve Eğitim Kursları

Eğitim bilim(ler)i, toplumsal evreni oluşturan çeşitli eğitimsel dünyalara (kurumsal, bireysel, topluluğa ilişkin) ait yapıları derinlemesine incelemeyi; aynı zamanda, bunların değişimini ve/veya yeni... Devamını Okuyun!

El Sanatları ve Atölyeler

El sanatları bir ülkenin kültürel kişiliğinin en canlı ve anlamlı belgeleridir. Farklı kültürleri yeni dünyaları keşfetmek için güzel ve eğlenceli aktiviteler. Türkiyede her ilde ve İlçede Halk eği... Devamını Okuyun!

Drama Kursları

Drama, eğitim ve öğretimde yeni bir oluşumdur. Ezbere dayalı bir eğitim çocuğun zihinsel gelişimini , araştırmasını, paylaşmayı öğrenmesini engeller. Drama ise , çocuğu geliştiren yetiştiren başlı baş... Devamını Okuyun!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En Çok Okunan Yazılar

Dans

Dans

DANS, en eski sanatlardan biridir. İlk insanlar isteklerini içgüdüsel bazı ritmik hareketlerle anlatırlardı. Aslında, dansın insanlığın yeryüzünde var... » Devamını Okuyun!
Bale Müzik ve Dans Kursları

Bale Müzik ve Dans Kursları

Bale; dans, mimik, müzik ve dekor sanatlarının ileri standartta birleştirilerek kullanan bir tiyatro gösterisi olarak tanımlanabilir. Asıl eleman olar... » Devamını Okuyun!
Bilim ve Eğitim Kursları

Bilim ve Eğitim Kursları

Eğitim bilim(ler)i, toplumsal evreni oluşturan çeşitli eğitimsel dünyalara (kurumsal, bireysel, topluluğa ilişkin) ait yapıları derinlemesine inceleme... » Devamını Okuyun!
Drama Kursları

Drama Kursları

Drama, eğitim ve öğretimde yeni bir oluşumdur. Ezbere dayalı bir eğitim çocuğun zihinsel gelişimini , araştırmasını, paylaşmayı öğrenmesini engeller. ... » Devamını Okuyun!
El Sanatları ve Atölyeler

El Sanatları ve Atölyeler

El sanatları bir ülkenin kültürel kişiliğinin en canlı ve anlamlı belgeleridir. Farklı kültürleri yeni dünyaları keşfetmek için güzel ve eğlenceli akt... » Devamını Okuyun!
GelisimUzmani.Com web sitesi;
Gelisimuzmani.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine baslanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir.

Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

İlgili Linkler;
» Site Kullanım Koşulları » Gizlilik Politikası » Üyelik Sözleşmesi