EĞİTİMEğitim, bireyin doğumundan ölümüne süregelen bir olgu olduğundan ve politik, sosyal, kültürel ve bireysel boyutları aynı anda içinde bulundurduğundan, tanımının yapılması zor olan bir kavramdır. Bu kategoride TOPLAM 5 Yaz bulunmaktadr.

EĞİTİM Kategorisindeki Sayfalar

Bale Müzik ve Dans Kursları

Bale; dans, mimik, müzik ve dekor sanatlarının ileri standartta birleştirilerek kullanan bir tiyatro gösterisi olarak tanımlanabilir. Asıl eleman olarak kullanılan dans aslında İtalyanca dan... Devamn Okuyun!

Dans

DANS, en eski sanatlardan biridir. İlk insanlar isteklerini içgüdüsel bazı ritmik hareketlerle anlatırlardı. Aslında, dansın insanlığın yeryüzünde varoluşundan bile eski olduğu söylen... Devamn Okuyun!

Bilim ve Eğitim Kursları

Eğitim bilim(ler)i, toplumsal evreni oluşturan çeşitli eğitimsel dünyalara (kurumsal, bireysel, topluluğa ilişkin) ait yapıları derinlemesine incelemeyi; aynı zamanda, bunların değişimin... Devamn Okuyun!

El Sanatları ve Atölyeler

El sanatları bir ülkenin kültürel kişiliğinin en canlı ve anlamlı belgeleridir. Farklı kültürleri yeni dünyaları keşfetmek için güzel ve eğlenceli aktiviteler. Türkiyede her ilde ... Devamn Okuyun!

Drama Kursları

Drama, eğitim ve öğretimde yeni bir oluşumdur. Ezbere dayalı bir eğitim çocuğun zihinsel gelişimini , araştırmasını, paylaşmayı öğrenmesini engeller. Drama ise , çocuğu geliştiren ... Devamn Okuyun!

Bunlar da lginizi Çekebilir

En ok Okunan Yazlar

Bale Müzik ve Dans Kursları

Bale Müzik ve Dans Kursları

Bale; dans, mimik, müzik ve dekor sanatlarının ileri standartta birleştirilerek kullanan bir tiyatro gösterisi olarak tanımlanabilir. Asıl elem... » Devamn Okuyun!
Dans

Dans

DANS, en eski sanatlardan biridir. İlk insanlar isteklerini içgüdüsel bazı ritmik hareketlerle anlatırlardı. Aslında, dansın insanlığın ye... » Devamn Okuyun!
Bilim ve Eğitim Kursları

Bilim ve Eğitim Kursları

Eğitim bilim(ler)i, toplumsal evreni oluşturan çeşitli eğitimsel dünyalara (kurumsal, bireysel, topluluğa ilişkin) ait yapıları derinlemesin... » Devamn Okuyun!
Drama Kursları

Drama Kursları

Drama, eğitim ve öğretimde yeni bir oluşumdur. Ezbere dayalı bir eğitim çocuğun zihinsel gelişimini , araştırmasını, paylaşmayı öğren... » Devamn Okuyun!
El Sanatları ve Atölyeler

El Sanatları ve Atölyeler

El sanatları bir ülkenin kültürel kişiliğinin en canlı ve anlamlı belgeleridir. Farklı kültürleri yeni dünyaları keşfetmek için güzel ... » Devamn Okuyun!
GelisimUzmani.Com web sitesi;
Gelisimuzmani.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine baslanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir.

Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

lgili Linkler;
Site Kullanm Koullar Gizlilik Politikas yelik Szlemesi