RİSKLİ GEBELİKBu kategoride TOPLAM 5 Yazı bulunmaktadır.

RİSKLİ GEBELİK Kategorisindeki Sayfalar

Riskli Gebelik

Yüksek riskli gebelik anne bebek ölümlerinde önemli bir rolü var. Ülkemizde her gün 133 bebek 2 anne yaşamını kaybediyor.... Devamını Okuyun!

10 Soruda Sağlıklı Gebelik

Hamile kaldığınızı öğrendiğiniz andan itibaren, sağlıklı bir gebelik dönemi geçirmeniz için ne zaman, hangi test yaptırmanız gerektiğini bilmelisiniz.... Devamını Okuyun!

Yüksek Riskli Durumlar Nelerdir?

Gebelikte yüksek risk yaratabilecek sorunlar tüm gebeliklerin yaklaşık %6-8´inde karşımıza çıkmaktadır. Buna karşılık var olan sorunun daha da kötüleşmesi ve ciddi tehlike yaratabilmesi olasılığ... Devamını Okuyun!

Düşük Riski ve Düşük Tehdidi

Gebeliğin 20. haftası tamamlanmadan önce (ya da bebek 500 gramlık ağırlığa erişmeden önce) herhangi bir nedenle gebeliğin bitmesine düşük adı verilir. ... Devamını Okuyun!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En Çok Okunan Yazılar

 Düşük Riski ve Düşük Tehdidi

Düşük Riski ve Düşük Tehdidi

Gebeliğin 20. haftası tamamlanmadan önce (ya da bebek 500 gramlık ağırlığa erişmeden önce) herhangi bir nedenle gebeliğin bitmesine düşük adı verilir.... » Devamını Okuyun!
10 Soruda Sağlıklı Gebelik

10 Soruda Sağlıklı Gebelik

Hamile kaldığınızı öğrendiğiniz andan itibaren, sağlıklı bir gebelik dönemi geçirmeniz için ne zaman, hangi test yaptırmanız gerektiğini bilmelisiniz.... » Devamını Okuyun!
Riskli Gebelik

Riskli Gebelik

Yüksek riskli gebelik anne bebek ölümlerinde önemli bir rolü var. Ülkemizde her gün 133 bebek 2 anne yaşamını kaybediyor.... » Devamını Okuyun!
Yüksek Riskli Durumlar Nelerdir?

Yüksek Riskli Durumlar Nelerdir?

Gebelikte yüksek risk yaratabilecek sorunlar tüm gebeliklerin yaklaşık %6-8´inde karşımıza çıkmaktadır. Buna karşılık var olan sorunun daha da k... » Devamını Okuyun!
Düşük Nedenleri

Düşük Nedenleri

Düşük neden olur?... » Devamını Okuyun!
GelisimUzmani.Com web sitesi;
Gelisimuzmani.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine baslanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir.

Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

İlgili Linkler;
» Site Kullanım Koşulları » Gizlilik Politikası » Üyelik Sözleşmesi