DOĞUMBu kategoride TOPLAM 5 Yazı bulunmaktadır.

DOĞUM Kategorisindeki Sayfalar

Normal Doğum

Doğum en az 28 haftalık bir gebelik sürecinden sonra bebeğin rahim dışına çıkma­sı olarak tanımlanır­. ... Devamını Okuyun!

Sezeryanla Doğum

Bazı durumlarda bebeğin vajinal yol ile doğması mümkün olmaz... Devamını Okuyun!

Suda Doğum

Su altında doğumdaki ana amaç, kişilerin streslerinin azaltılması, doğumda kullanılan ağrı kesici ilaçların azaltılması, doğumun daha hızlı, daha konforlu ve rahat bir şekilde seyretmesi ve perine-vaj... Devamını Okuyun!

Epidural Anestezi Nedir?

Epidural Anestezi vücudun belden aşağısında belirli bir bölgede ağrı iletimini engelleyen bölgesel Anestezi türlerinden birisidir.... Devamını Okuyun!

Doğum Çantası

Bazı hastahanelerde anne ve bebek için gerekli bazı eşyalar sağlanmaktadır. Böyle bir imkan olup olmadığını bilirseniz, yanınızda gereksiz bazı eşyalar taşımış olmazsınız.... Devamını Okuyun!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En Çok Okunan Yazılar

Suda Doğum

Suda Doğum

Su altında doğumdaki ana amaç, kişilerin streslerinin azaltılması, doğumda kullanılan ağrı kesici ilaçların azaltılması, doğumun daha hızlı, daha konf... » Devamını Okuyun!
Doğum Çantası

Doğum Çantası

Bazı hastahanelerde anne ve bebek için gerekli bazı eşyalar sağlanmaktadır. Böyle bir imkan olup olmadığını bilirseniz, yanınızda gereksiz bazı eşyala... » Devamını Okuyun!
 Epidural Anestezi Nedir?

Epidural Anestezi Nedir?

Epidural Anestezi vücudun belden aşağısında belirli bir bölgede ağrı iletimini engelleyen bölgesel Anestezi türlerinden birisidir.... » Devamını Okuyun!
Sezeryanla Doğum

Sezeryanla Doğum

Bazı durumlarda bebeğin vajinal yol ile doğması mümkün olmaz... » Devamını Okuyun!
Normal Doğum

Normal Doğum

Doğum en az 28 haftalık bir gebelik sürecinden sonra bebeğin rahim dışına çıkma­sı olarak tanımlanır­. ... » Devamını Okuyun!
GelisimUzmani.Com web sitesi;
Gelisimuzmani.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine baslanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir.

Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

İlgili Linkler;
» Site Kullanım Koşulları » Gizlilik Politikası » Üyelik Sözleşmesi