GEBELİKTE SAĞLIKBu kategoride TOPLAM 6 Yaz bulunmaktadr.

GEBELİKTE SAĞLIK Kategorisindeki Sayfalar

Dış Gebelik

Erken tanı konmuş hastalarda tedavi sonuçlarının daha yüz güldürücü olması nedeni ile erken gebelik döneminde doktora başvurarak gebeliğin rahim içinde olup olmadığı tespitinin yapı... Devamn Okuyun!

Boş Gebelik

Tedavi Anembriyonik gebelik tanısının kesin olduğu durumlarda gebeliğin en kısa zamanda kürtaj ile sonlandırılması gerekir. Bir sonraki adet döneminden sonra tekrar gebelik denenebilir.... Devamn Okuyun!

Amniyon Sıvısı Bozuklukları

Anne karnındaki bebek (fetus), amniyon sıvısı adı verilen bir sıvı içinde bulunur. Bu sıvı, rahim içindeki bebeği dışarıdan gelecek travmalara karşı koruduğu gibi, bebeğin büyümes... Devamn Okuyun!

Gebelikte Down Sendromu

Down sendromu?na yol açan fazla kromozom 47 KROMOZOM NASIL OLUR?... Devamn Okuyun!

Mol Gebelik

Mol Gebelik Nedir?... Devamn Okuyun!
1 2

Bunlar da lginizi Çekebilir

En ok Okunan Yazlar

Gebelikte Down Sendromu

Gebelikte Down Sendromu

Down sendromu?na yol açan fazla kromozom 47 KROMOZOM NASIL OLUR?... » Devamn Okuyun!
Boş Gebelik

Boş Gebelik

Tedavi Anembriyonik gebelik tanısının kesin olduğu durumlarda gebeliğin en kısa zamanda kürtaj ile sonlandırılması gerekir. Bir sonraki ade... » Devamn Okuyun!
Amniyon Sıvısı  Bozuklukları

Amniyon Sıvısı Bozuklukları

Anne karnındaki bebek (fetus), amniyon sıvısı adı verilen bir sıvı içinde bulunur. Bu sıvı, rahim içindeki bebeği dışarıdan gelecek tra... » Devamn Okuyun!
Dış Gebelik

Dış Gebelik

Erken tanı konmuş hastalarda tedavi sonuçlarının daha yüz güldürücü olması nedeni ile erken gebelik döneminde doktora başvurarak gebeliğ... » Devamn Okuyun!
Mol Gebelik

Mol Gebelik

Mol Gebelik Nedir?... » Devamn Okuyun!
Gebelik ve Hepatit B

Gebelik ve Hepatit B

Eger hamile iseniz, bebeginiz dogmadan once doktorunuzdan hepatit B testi yapmasini istemeyi unutmayiniz!... » Devamn Okuyun!
GelisimUzmani.Com web sitesi;
Gelisimuzmani.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine baslanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir.

Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

lgili Linkler;
Site Kullanm Koullar Gizlilik Politikas yelik Szlemesi