Tavsiye Edilenler

« tümünü görüntüle

Cavidan Hanım Çiftliği

Cavidan Hanım Çiftliği göl kenarında, 100 dönüm çiftlik; özel meşe ormanı, göleti, yürüyüş parkurları,çiftlik hayvanları, organik tarım hobi bahçeleri, çocuklara müfredat öğren oyunları, şirketlere outdoor iletişim ve takım çalışması eğitimleri, düğün, toplantı ve değişik aktiviteleri ile hafta sonu şehri unutturacak, doğal bir ortam sunuyor.
  
Şehir ve çalışma hayatının getirdiği bazı olumsuzlukları azaltabilmek için, rahatlatıcı, sağlığa destek veren, olumlu ilişkilerin kurulduğu sosyal ortamlar sunan bir mekan oluşturma hedefi ile yola çıkılmış.

Yaparak Öğren Gün Program Paketi
Öğrencilerin okulda öğrendikleri bilgilerin uygulamalı olarak kullanıldığı, takım çalışmasının şekil verdiği bir program.

İlkokul ve Lise öğretmenlerinin etkin danışmanlığı ve uzun süreli çalışmalarla şekillenmiş olan tasarım, müfredat konularını, günlük hayat terimleri , takım çalışması unsurları, macera ve neşe motifleri ile işliyor.

Tüm program, Cavidan Hanım Çiftliği (çevrili 100 Dönüm) sınırları içinde geçiyor. Özel restoran, hijyen tesisler, yabancılara kapalı güvenli ortam , şehre 35 dakika mesafe, zirai ilaçlama yapılmayan doğal tarım çiftliği ve çevre. etkinlikler için uygun ortamı sağlıyor.

Aktivitenin Genel Şablonu
Etkinlik 3 ana bölümden oluşuyor:

Isındırıcı Takım Oyunları: Takımın her üyesinin katkısının gerektiği, iletişim ve koordinasyonun önemli olduğu, güne ısınma oyunları.

Hazine Avı: Okulda öğrenilen teorik bilgilerin anlamlı bir şekilde kullanıldığı, tanıtım filminde de görülebileceği gibi, katılımcıları motive eden, heyecanlandıran, "macera filminde" gibi hissettiren bir oyun. Her takım için bulunacak bir hazine vardır. Dolayısı ile her takım başarıya ulaşabilir. Gölgesini ölçerek bir ağacın boyunu ölçmek, aynalar ve açı ölçerlerle yükseklikleri saptamak, temel harita bilgileri, pusula kullanmak, doğada yön bulmak gibi unsurlar tasarımı destekler.

İnşaat Uygulamaları: Katılımcılar, özellikle geometrinin yoğun olarak yer aldığı, ana nizamnamesinin verildiği bir binayı tasarlar ve inşa ederler. Takım üyelerinin tamamının aktif katılımcı olduğu, yardımlaşmanın, neşenin , heyecanın önemli rolünün olduğu bir gün akışı vardır . Takımların başında hakemler olup, çok zorlanılan durumlarda destek verirler.

Sağlık ve İlkyardım

Çiftlik merkezinde olabilecek herhangi bir ilkyardım ve sağlık hizmeti için, sözleşmeli bir sağlık kurumu ile anlaşmamız var. 

 

 

İlçe Şile

Telefon (216) 414 10 58

Webhttp://www.cavidanhanimciftligi.com

Webhttp://www.spotpaintball.com


 

 

http://cavidanhanimciftligi.com/

» Bunlar da İlginizi Çekebilir

En Çok Okunan Yazılar

Sokakta Çalışan Çocuklara Yardım Derneği

Çocukların sokakta olmaması, çocuklara özgü mekanlarda olması için çalışıyoruz.... » Devamını Okuyun!

Erken Büyüyen Çocuklar Dr.Erdal ATABEK

Karşımda sessizce oturan, bir yanı küçük bir çocuk, bir yanı olgun bir insan olan genç kıza bakıyorum. Nasıl da yalnız, nasıl da kendi sınırlarına çek... » Devamını Okuyun!

Playland

Samanyolu Oyuncak Firması tarafından kurulan Playland oyun alanlarında, çeşitli oyuncular yer alıyor. Çalışma Saatleri: 10:00-22:00 saatleri arasında... » Devamını Okuyun!

Merhaba Bebek (Sinem Olcay Kademoğlu)

Merhaba Bebek Merhaba Bebek, Sinem Olcay Kademoğlu... » Devamını Okuyun!

Erkanlı At Çiftliği

İstanbul?dan 60 km uzaklıkta, Marmara Denizi?ne 10 dk mesafedeki Erkanlı Country Resort, Spa & Riding Club, eğlence ve rahatlığı, spor ve sağlıklı ya... » Devamını Okuyun!

İyi Cüceler

Biz çocuk kitapçısıyız. Mağazamızdaki her şey çocuklar için.... » Devamını Okuyun!

Cavidan Hanım Çiftliği

Hedefimiz, tüm ziyaretçilerimizin memnuniyetidir. Şehir ve çalışma hayatının getirdiği bazı olumsuzlukları azaltabilmek için, rahatlatıcı, sağlığa des... » Devamını Okuyun!

Çocuklar Yararına Kurulan Vakıf ve Dernekler

Araştırma, Eğitme Ve Kazandırma Vakıfları... » Devamını Okuyun!
GelisimUzmani.Com web sitesi;
Gelisimuzmani.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine baslanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir.

Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

İlgili Linkler;
» Site Kullanım Koşulları » Gizlilik Politikası » Üyelik Sözleşmesi