Tavsiye Edilenler

« tümünü görüntüle

İTÜ Bilim Merkezi

Eğlen Bilim, genç beyinler için hazırladığı eğitim programlarını onlara eğlenceli bir şekilde sunan bir “bilim sanatçıları” topluluğudur. Misyonumuz, herkesi bilim ve teknolojinin güzelliği ve sıra dışılığı ile buluşturarak, onları daha fazla meraka teşvik etmektir.

Bu amaçla hazırladığımız eğlenceli bilim gösterileri ve atölyelerini sadece okullarda uygulamakla kalmıyor, bilim ve gençlik merkezlerinde, doğum günü partilerinizde ve birçok alışveriş merkezinde de sizlerle paylaşmaya gayret ediyoruz.
 
Eğlen Bilim İTÜ Bilim Merkezi kuruluşunda yer almıştır ve buradaki çeşitli atölyelerin yürütücülüğünü üstlenmiştir. İTÜ Bilim Merkezi’nde 2009 yılında Tübitak Yaz Okulu kapsamında ilk defa düzenlenen “Bilim Tiyatrosu” eğitimi Eğlen Bilim tarafından verilmiştir.
 
Aynı zamanda ekip üyelerimiz, British Council’in düzenlediği ve Kanal D’nin canlı yayınladığı “Fame Lab” Bilim Elçileri yarışmasında 2007 yılında Türkiye 3.lüğü, 2009 yılında da Türkiye 2.liği almış, İtalya Cenova Bilim Festivali (Festival Della Scienza) organizasyonunda faal olarak görev almışlardır.
 
Eğlen Bilim Gösteri ve Animasyon’un İstanbul ili genelindeki devlet ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine yönelik  ”Eğlenceli Fen Bilimleri Etkinlik Sunumu” düzenlemesi, T.C. İstanbul Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 04/12/2009 tarihli oluru ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından onaylanmıştır.
 
EĞLEN BİLİM EKİBİ:
 
Onur Berk Arslanoğlu      Koordinatör / Makina Mühendisi
Ozan Erbak                     Koordinatör / Yönetmen
 

» Bunlar da İlginizi Çekebilir

En Çok Okunan Yazılar

Playland

Samanyolu Oyuncak Firması tarafından kurulan Playland oyun alanlarında, çeşitli oyuncular yer alıyor. Çalışma Saatleri: 10:00-22:00 saatleri arasında... » Devamını Okuyun!

Sokakta Çalışan Çocuklara Yardım Derneği

Çocukların sokakta olmaması, çocuklara özgü mekanlarda olması için çalışıyoruz.... » Devamını Okuyun!

Merhaba Bebek (Sinem Olcay Kademoğlu)

Merhaba Bebek Merhaba Bebek, Sinem Olcay Kademoğlu... » Devamını Okuyun!

Erken Büyüyen Çocuklar Dr.Erdal ATABEK

Karşımda sessizce oturan, bir yanı küçük bir çocuk, bir yanı olgun bir insan olan genç kıza bakıyorum. Nasıl da yalnız, nasıl da kendi sınırlarına çek... » Devamını Okuyun!

Erkanlı At Çiftliği

İstanbul?dan 60 km uzaklıkta, Marmara Denizi?ne 10 dk mesafedeki Erkanlı Country Resort, Spa & Riding Club, eğlence ve rahatlığı, spor ve sağlıklı ya... » Devamını Okuyun!

Cavidan Hanım Çiftliği

Hedefimiz, tüm ziyaretçilerimizin memnuniyetidir. Şehir ve çalışma hayatının getirdiği bazı olumsuzlukları azaltabilmek için, rahatlatıcı, sağlığa des... » Devamını Okuyun!

Çocuklar Yararına Kurulan Vakıf ve Dernekler

Araştırma, Eğitme Ve Kazandırma Vakıfları... » Devamını Okuyun!

İyi Cüceler

Biz çocuk kitapçısıyız. Mağazamızdaki her şey çocuklar için.... » Devamını Okuyun!
GelisimUzmani.Com web sitesi;
Gelisimuzmani.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine baslanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir.

Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

İlgili Linkler;
» Site Kullanım Koşulları » Gizlilik Politikası » Üyelik Sözleşmesi