Tavsiye Edilenler

« tümünü görüntüle

Atlantis Club

Atlantis Club üyelik sisteminin size getireceği avantajlardan yararlanmak istemezmisiniz.O halde yapacağınız  iki şey var.Birincisi ;Atlantis eğlence merkezini ziyaret ederek buradaki gişelerden veya danışma deskinden alacağınız  Atlantis Club Üyelik başvuru formunu doldurup danışma deskine teslim etmek.Ziyaretiniz esnasında oyun oynamak için gişelerimizden temin edeceğiniz kredi yüklemesi için verilen kartlar aynı zamanda sizin üyelik kartlarınız olacak.İkincisi üyeliğinizi internet sitemizden de yapabilirsiniz.Yapacağınız tek şey internet sitemize girip oradaki üyelik formumuzu eksiksiz doldurmak.Sizlere bu ayrıcalıklı dünyanın kapısını açacak bu fırsatı kaçırmayınız ve bir an önce bize katılınız.


Değerli Ziyaretçilerimiz,

Sizlerin güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.
İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi?nde bulunan, Atlantis Eğlence Merkezindeki tüm ünitelerin bakımları düzenli olarak,  her gün ve her hafta uluslar arası standartlara  uygun olarak yapılmaktadır.
Ayrıca Atlantis her sene dünyanın pek çok eğlence merkezini denetleyen uzman kurumlarca detaylı olarak denetlenerek güvenliği raporlanmaktadır.

» Bunlar da İlginizi Çekebilir

En Çok Okunan Yazılar

Sokakta Çalışan Çocuklara Yardım Derneği

Çocukların sokakta olmaması, çocuklara özgü mekanlarda olması için çalışıyoruz.... » Devamını Okuyun!

Erken Büyüyen Çocuklar Dr.Erdal ATABEK

Karşımda sessizce oturan, bir yanı küçük bir çocuk, bir yanı olgun bir insan olan genç kıza bakıyorum. Nasıl da yalnız, nasıl da kendi sınırlarına çek... » Devamını Okuyun!

Playland

Samanyolu Oyuncak Firması tarafından kurulan Playland oyun alanlarında, çeşitli oyuncular yer alıyor. Çalışma Saatleri: 10:00-22:00 saatleri arasında... » Devamını Okuyun!

Merhaba Bebek (Sinem Olcay Kademoğlu)

Merhaba Bebek Merhaba Bebek, Sinem Olcay Kademoğlu... » Devamını Okuyun!

Erkanlı At Çiftliği

İstanbul?dan 60 km uzaklıkta, Marmara Denizi?ne 10 dk mesafedeki Erkanlı Country Resort, Spa & Riding Club, eğlence ve rahatlığı, spor ve sağlıklı ya... » Devamını Okuyun!

İyi Cüceler

Biz çocuk kitapçısıyız. Mağazamızdaki her şey çocuklar için.... » Devamını Okuyun!

Cavidan Hanım Çiftliği

Hedefimiz, tüm ziyaretçilerimizin memnuniyetidir. Şehir ve çalışma hayatının getirdiği bazı olumsuzlukları azaltabilmek için, rahatlatıcı, sağlığa des... » Devamını Okuyun!

Çocuklar Yararına Kurulan Vakıf ve Dernekler

Araştırma, Eğitme Ve Kazandırma Vakıfları... » Devamını Okuyun!
GelisimUzmani.Com web sitesi;
Gelisimuzmani.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine baslanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir.

Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

İlgili Linkler;
» Site Kullanım Koşulları » Gizlilik Politikası » Üyelik Sözleşmesi