Site Kullanım Koşulları

« önceki sayfaya dön

Site Kullanım Koşulları

 

 YASAL UYARI 

Sayın Üyemiz ve Site Ziyaretçisi; www.gelisimuzmani.com web sitesi, kullanıcılarını herhangi bir ücret karşılığı olmaksızın bilgilendirmeyi hedefleyen elektronik bir rehberdir. 

Her hizmette olabileceği gibi, bu web sitelerindeki bilgiler de zamanla geçerliliğini kaybedebilir. www.gelisimuzmani.com web sitesi ve web sitelerindeki hiçbir şey bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır. Kendinizin veya bebeğinizin ya da ailenizdeki veya çevrenizdeki diğer bireylerin sağlık durumu ile ilgili her konuda lütfen doktorunuza danışınız.

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
www.gelisimuzmani.com web sitesi içeriğindeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını, bölünmeyeceğini, süresinde, güvenli ve hatasız olacağını garanti etmez.

İçerik bilgilerinin kullanılmasından doğan dolaysız veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir.  Kullanıcılar, www.gelisimuzmani.com web sitesinin sağlamış olduğu bilgilerden yararlanmak suretiyle üçüncü şahıslardan almış olduğu mal ve hizmetlerdeki ayıplardan www.gelisimuzmani.com web sitesinin hiç bir surette sorumlu olmadığını, Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde www.gelisimuzmani.com web sitesine izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karşısında www.gelisimuzmani.comv web sitesini şimdiden ibra ettiklerini kabul ve beyan ederler. www.gelisimuzmani.com web sitesinin veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. www.gelisimuzmani.com web sitesi diğer internet sitelerine bağlantılar, bilgiler ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Bu bağlantılar, link verilen sitelerin denetlendiğini göstermez. Bağlantı verilen sitelerdeki malzemeler "olduğu gibi" sağlanmakta ve açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. www.gelisimuzmani.com  web sitesi bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğu ve sair hiç bir konuda garanti vermez. Siteye gönderilen veya sitelerimiz kanalıyla üye ve ziyaretçilere ulaştırılan yorum ve görüşler ile bunlarla birlikte sunulan isimlerin kullanım hakkı, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu´nda yer alan tüm malî ve bunlara bağlı haklar dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif ücretine tâbi olmaksızın daimi ve gayrikabili rücu surette münhasıran www.gelisimuzmani.com web sitesi ve ilgili kuruluşlarına aittir. Siteye ziyaretçiler veya üçüncü kişiler tarafından yayınlanması maksadıyla gönderilen yazı, resim, grafik vb. her türlü içerik üzerinde fikri hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal site yetkilerine bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadır. Bu durumda tüm sorumluluk içeriği gönderen kişilerdedir. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden www.gelisimuzmani.com web sitesi ve bağlı kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamaz. 

Blog, Twitter, Facebook üzerinde faaliyet gösteren
www.gelisimuzmani.com web sitesi, iletişim platformu bölümlerinde yazılanlar ve site içeriği altına yazılan yorumların tüm sorumluluğu yazanlara ait olup www.gelisimuzmani.com web sitesi ve bağlı kişi ve kuruluşlar için bir bağlayıcılığı yoktur ve hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. www.gelisimuzmani.com web sitesi konuk yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, forum aracılığı ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileri ile iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini moderatörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen kişilere aittir. www.gelisimuzmani.com web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Hükümlerine, site editörleri ve site hazırlayıcılarının izinlerine bağlıdır. Herhangi bir kopyalama, yönlendirme veya iletişim amaçlı diğer kullanımlar kesinlikle izin alınarak ve kaynak gösterilerek yapılabilir. Siteyi kullanmanız bu şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Etkinlikler Takvimi

Yakında gerçekleşitirilecek bazı etkinlikler ile ilgili önerilerimize aşağıdaki linklerden ve ilerleyen tarihlerdeki diğer tüm etkinler için gerekli bilgilere etkinlik takvimizden ulaşabilirsiniz.
Hayal Ettiğim Dünya (Müzikal)
07.04.2012, Cumartesi
Uluslar arası Lösemili Çocuklar Haftası
28.05.2011, Cumartesi
Yeryüzünde Bir Gün projesi
22.04.2012, Pazar
Temmuz 2022
Etkinlikleri Liste Olarak Göster
Pzt Sal Çar Per Cu Cts Pzr
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ropörtajlar

Tüm Ropörtajlar
GelisimUzmani.Com web sitesi;
Gelisimuzmani.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine baslanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir.

Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

İlgili Linkler;
» Site Kullanım Koşulları » Gizlilik Politikası » Üyelik Sözleşmesi