Biz Kimiz

 

Biz kimiz: NOS Bilişim Teknoloji sektöründe kaliteli hizmet sloganıyla 2008 yılı Ocak ayında iş yaşamına  başlamıştır. İş yaşamımızda bilgisayar yazılım, donanım, eğitim ve kaliteli servis hizmetiyle farklılık yarattık. 

Ekibimizle yeni çağın getirdiği teknolojik gelişmeleride yakından takip ederek sektörel boşlukları inceleme fırsatı bulduk. 

Toplumun biçimlenmesini sağlayan sosyoekonomik ve kültürel koşullar  aileyi de biçimlendirecektir. Bunun içindir ki toplumlardaki değişim aile yapısını da birebir etkileyecektir.

Ataerkil   Aile yapısına sahip ülkemizde  geleceğimizi oluşuran çocuklarımız ve aileleri için bir paylaşım oluşturabilecek sosyal altyapısı olan sağlık eğitim teknoloji hizmet sektörlerinde  farklı ürünleri sunacak bir web sitesi oluşturduk.

Türk ailesinin genel profili sergilendikten sonra, gelecekten beklentilerinin en önemlisi sağlıklı yaşamdır. Bu konuda ilk sırayı çocuklarının geleceği almaktadır. Aile diğer toplumlarda olduğu gibi zaman içersinde değişikliğe uğramış ancak etkinliğini ve önemini kaybetmemiş bir kurumdur.

Uzun bir hazırlık sürecinden sonra sahip olduğumuz heyecan ile bu işi daha iyi nasıl  yapabiliriz diye düşündük. Ailelerin, eğitimcilerin ve genç beyinlerin hayatını nasıl bir araya getirirsiniz  düşüncesini  göz önünde bulundurarak gelişim uzmanı  sitesini tasarladık.

Gelişim uzmanı ; aileniz  için bir adım ötesine odaklanmış kaliteli yaşam için bir eğitim ve eğlence portalıdır. Amacımız, hızla yenilenen ve gelişen teknolojiden yararlanarak, ailelerle çözüm odaklı iletişimi sağlamak, dünyada olup biteni takip ederek,  öğrendiklerimizi  interaktif sistemlerle paylaşmak ve insanları her konuda bilgilendirmektir.

Bu sitede, eğlenceli aktiviteler, güncel makaleler, aileler için öneriler, uzman görüşleri, eğitici seminer planları, çocularınızla  gidebileceğiniz tarihi mekânlar,  tatil yerleri ve ilginizi çekecek birçok konu yer alıyor. 

Ayrıca  sitemize  aile ve çocukları ilgilendiren kaliteli ürünler ekleyerek bu sektöre farklı bir hizmet kalitesi sunmak istiyoruz. Elektronik ticaret yapan bir çok web sitesi çok çeşitli ürünler satmaktadır. Farkımız Aileye yönelik eğitici kaliteli hijyenik ve kullanışlı ürünler sunmak. Ürün kartelamız bunların dışına çıkmayacak ve gelişen çağa uygun farklı ve kaliteli hizmet anlayışını hedeflemekteyiz.

Ana  felsefe olarak çalışan, stresli yaşam koşullarında kendisine özel zaman yaratamayan ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak, çeşitli nedenlerle gittikçe küçülen aile yapılarına bir destek oluşturmayı hedefliyoruz. 

Olumlu ve olumsuzluklara rağmen doğru bir iş yaptığımızın farkında olmak, bunu siz ailelerin ve çocukların gözlerinden duyumsayarak paylaşmak, kesinlikle hayatımızdaki en güzel tatlardan biri olacak.

 

 

                                                                                                                                                               

 

 

 

Etkinlikler Takvimi

Yakında gerçekleşitirilecek bazı etkinlikler ile ilgili önerilerimize aşağıdaki linklerden ve ilerleyen tarihlerdeki diğer tüm etkinler için gerekli bilgilere etkinlik takvimizden ulaşabilirsiniz.
Hayal Ettiğim Dünya (Müzikal)
07.04.2012, Cumartesi
Uluslar arası Lösemili Çocuklar Haftası
28.05.2011, Cumartesi
Yeryüzünde Bir Gün projesi
22.04.2012, Pazar
Temmuz 2022
Etkinlikleri Liste Olarak Göster
Pzt Sal Çar Per Cu Cts Pzr
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ropörtajlar

Tüm Ropörtajlar
GelisimUzmani.Com web sitesi;
Gelisimuzmani.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine baslanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir.

Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

İlgili Linkler;
» Site Kullanım Koşulları » Gizlilik Politikası » Üyelik Sözleşmesi