» İstanbul Şehir Tiyatroları / İBBŞT Çocuk Tiyatrosu 28. Çocuk Şenliğine Hazırlanıyor.

İBBŞT Çocuk Tiyatrosu 28. Çocuk Şenliğine Hazırlanıyor.
Tarih : 23.4.2012, Pazartesi
Saat :
Mekan : Muhsin Ertuğrul Sahnesi
Katılım : Ücretsiz

» Bu Etkinlik Hakkında Bilgiler

İBB Şehir Tiyatroları Çocuk Tiyatrosu bu yıl “İstanbul Masal” temasıyla gerçekleştireceği 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde çocukları tamamı ücretsiz olarak gerçekleştirilecek; oyun gösterimleri, atölyeler, söyleşiler, geziler, masal okumaları, dinletiler ve gösterilerle sahnelerinde ağırlamaya hazırlanıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın geleneksel hale getirdiği ve bu yıl 23-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek 28. Çocuk Şenliği’nde bir hafta boyunca sezon içinde sergilenen İBB Şehir Tiyatroları çocuk oyunlarının yanı sıra konuk tiyatro topluluklarının oyun gösterimleri de ücretsiz olarak izlenebilecek.

Açılışı 23 Nisan’da Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde yapılacak plaket töreni ve oyun gösterimi ile gerçekleştirilecek olan şenlikte, çocuklar ve ebeveynlere yönelik söyleşiler, ebrudan, Karagöz’e, müzikten, heykele sanatın farklı disiplinleriyle çocukları buluşturacak atölyeler, masal okumaları, mim ve kukla gösterileri, mini konserler ve İstanbul’un tarihi mekanlarına, parklarına gerçekleştirilecek olan geziler var.

 

 

Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi, Kağıthane Sadabad Kültür Merkezi, Kağıthane Küçük Kemal Çocuk Tiyatrosu Sahnesi, Gaziosmanpaşa Ferih Egemen Çocuk Tiyatrosu Sahnesi, Fatih Reşat Nuri Sahnesi, Kadıköy Haldun Taner Sahnesi, Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi ve Ümraniye Sahnesi’nde gerçekleştirilecek olan şenlikle, İBB Şehir Tiyatroları Çocuk Tiyatrosu; İstanbul’un 7 farklı bölgesinde 8 ayrı sahnede bir hafta boyunca İstanbul’un çocuklarıyla birlikte, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayacak.

» Bu Etkinliğe Ait Fotoğraflar

» Bu Etkinlikler de İlginizi Çekebilir

Pinokyo

Pinokyo Tiyatro Mie ...

» Ayrıntılı Bilgi!

Çağdaş Gösteri Sanatları Proje Geliştirme Ve Uygulama Merkezi

İBBŞT Çağdaş Gösteri Sanatları Proje Geliştirme ve Uygulama ...

» Ayrıntılı Bilgi!

Pinokyo

Pinokyo Tiyatro Mie ...

» Ayrıntılı Bilgi!

Etkinlikler Takvimi

Yakında gerçekleştirilecek bazı etkinlikler ile ilgili Önerilerimize aşağıdaki linklerden ve ilerleyen tarihlerdeki diğer tüm etkinler için gerekli bilgilere etkinlik takvimizden ulaşabilirsiniz.
Hayal Ettiğim Dünya (Müzikal)
07.04.2012, Cumartesi
Uluslar arası Lösemili Çocuklar Haftası
28.05.2011, Cumartesi
Yeryüzünde Bir Gün projesi
22.04.2012, Pazar
Temmuz 2022
Etkinlikleri Liste Olarak Göster
Pzt Sal Çar Per Cu Cts Pzr
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
GelisimUzmani.Com web sitesi;
Gelisimuzmani.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine baslanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir.

Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

İlgili Linkler;
» Site Kullanım Koşulları » Gizlilik Politikası » Üyelik Sözleşmesi